Nasze atuty

Profesjonalizm

Nasze projekty prowadzimy precyzyjnie, dysponując dużą wiedzą fachową, tak, by jak najlepiej i na czas zaspokoić oczekiwania klienta.

Praca to dla nas przyjemność

… i tak też jest w naszej pracy oraz w długofalowych kontaktach z klientami.

Rozumiemy problemy biznesu

Nasi specjaliści rozumieją wymagania biznesowe i potrafią zmienić je w konkretne rozwiązania informatyczne. Z sukcesem wspomagamy sektor bankowy i ubezpieczeniowy, urzędy państwowe, telekomunikację i przemysł farmaceutyczny.

Doświadczenie

Posiadając długoletnie doświadczenie pomagamy naszym klientom osiągnąć ich cele.

Nasza historia

Spółka Atoll Technologies powstała w roku 2001 jako spółka podległa firmy konsultingowej. Naszym celem było dostarczenie firmom z sektora finansowego praktycznego i użytecznego rozwiązania informatycznego. Z sukcesem wspieramy banki, firmy ubezpieczeniowe, urzędy państwowe oraz firmy telekomunikacyjne i farmaceutyczne.
Nasza aplikacja SAMU jest opartym na technologii web, elastycznym repozytorium umożliwiającym kompleksową wizualizację architektury informatycznej firm i zapewniającym narzędzie do modelowania, planowania i nadzorowania różnych dokonywanych w niej zmian.

Firma Atoll Solutions powstała w roku 2009 i zajmuje się eksploatacją aplikacji SAMU w chmurze oraz rozwojem oprogramowania na potrzeby poszczególnych klientów.

SAMU has been part of our everyday life since 2006. Both the product and Atoll are highly flexible. We have virtually had no need to which a positive response was not given.

Róbert Fritsch

Director of IT, Waterworks of Budapest

Zobacz nasze rozwiązania

Naszym powołaniem jest rozwój oprogramowania. Czy będzie to CRM, aplikacja dla banku, firmy ubezpieczeniowej lub obsługi wyborów – uwielbiamy duże zadania.

Planowanie architektury przy pomocy aplikacji SAMU

SAMU umożliwia stworzenie modelu architektury przedsiębiorstwa, a tworzone przy jego pomocy diagramy pomagają w analizie i projektowaniu potrzebnych do zrealizowania w nim zmian.